Persoanele care au exercitat funcția de Președinte-Director General
în perioada 1999 - prezent

 Nr.
 crt.    Numele și prenumele                Perioada

 1       Penciuc Corin .............................01.01.1999 - 01.11.2000
 2       Dico Maria ................................. 01.11.2001 - 13.04.2001
 3       Barna Laurențiu .........................13.04.2001 – 30.08.2005
 4       Penciuc Corin ............................ 01.09.2005 – 13.04.2009
 5       Tăutu Gheorghe-Marius  ...........14.04.2009 – 12.05.2009
 6       Todea Andrei-Barbu...................12.05.2009 – 05.10.2009
 7       Cordea Daniela-Otilia.................05.10.2009 – 01.06.2010
 8       Bîrsan Claudiu-Cristian ............. 01.06.2010 – 25.07.2012
 9       Tăutu Gheorghe-Marius ........... 25.07.2012 -  30.09.2015
10      Stana Olga ........................................ din 30.09.2015