NUMELE SI PRENUMELE PERIOADA FUNCTIA
DR.DRAGHICI ION 01.01.1999-30.03.2001 PRESEDINTE
DR.TUDOSE ION 01.01.1999-12.04.2001 DIRECTOR GENERAL
DR.AURELIAN JUSTIN 13.04.2001-29.06.2005 PRESEDINTE-DIRECTOR GENERAL 
DR.TESLIC SIMINA 30.06.2005-31.07.2005
22.02.2008-01.04.2008
PRESEDINTE-DIRECTOR GENERAL (cu delegatie)
DR.PODEANU AURELIAN 01.08.2005-21.02.2008
01.04.2008-30.09.2008
PRESEDINTE-DIRECTOR GENERAL 
DR.DONIGA DOINA 01.10.2008-05.04.2009 PRESEDINTE-DIRECTOR GENERAL (cu delegare)
DR.BARNA MARIANA 06.04.2009-14.12.2009 PRESEDINTE-DIRECTOR GENERAL 
Jr.ANGHEL SIMONA 15.12.2009-31.05.2010 PRESEDINTE-DIRECTOR GENERAL (cu delegare);
Ec.CIRCEI ELENA-LAURA 01.06.2010-25.07.2012 PRESEDINTE-DIRECTOR GENERAL 
VASILESCU CORNELIU GEORGIAN

26.07.2012-10.02.2013;
11.02.2013-29.09.2015

PRESEDINTE-DIRECTOR GENERAL (cu delegare);
PRESEDINTE-DIRECTOR GENERAL
Ec. GRIGORE PAULA 30.09.2015-09.10.2017

PRESEDINTE-DIRECTOR GENERAL 

(cu delegare)

Av. ALEXANDRU RALUCA-ECATERINA 10.10.2017

PRESEDINTE-DIRECTOR GENERAL 

(cu delegare)