Lista președinților CAS Mehedinţi

 

Nr. crt. Numele si prenumele Functia Perioada Observatii
1 MORŢUN MONICA Preşedinte 01.04.1999 - 01.11.2000  
2 TRĂILESCU DINU RADU Director General 01.11.2000 - 18.12.2000  
3 MORŢUN MONICA Director General 18.12.2000 - 07.12.2002  
4 MORŢUN MONICA Preşedinte Director General 07.12.2002 - 24.12.2002  
5 BUREŢEA GHIORGHIŢA Preşedinte Director General 24.12.2002 - 27.01.2003  
6 BUNCIU GHEORGHE Preşedinte Director General 27.01.2003 - 11.01.2005  
7 BUREŢEA GHIORGHIŢA Preşedinte Director General 11.01.2005 - 20.04.2005  
8 ROLEA ELISABETA ZENOVIA Preşedinte Director General 20.04.2005 - 21.02.2008  
9 GANDĂ RADU Preşedinte Director General 21.02.2008 - 06.04.2009  
10 BORUGĂ DOINA Preşedinte Director General 06.04.2009 - 31.07.2012  
11 ROLEA ELISABETA ZENOVIA Preşedinte Director General 31.07.2012 - 11.04.2014  
12 VLADU MARIA Preşedinte Director General 11.04.2014 - 14.06.2015  
13 MÎŢU ION Preşedinte Director General 15-06-2015 - 15.06.2017
14 LĂȚA IONUȚ Președinte-Director General 16.06.2017 - 20.01.2020  
15 MĂRCULESCU DUMIRU Director General 21.01.2017 - 20.12.2020  
16 VLADU MARIA Director General 21.12.2020 - 10.11.2021  
17 DRINA ALBU Director General 11.11.2021 - PREZENT